Kreatywne rozwiązania dla Twojej marki

O firmie

Agencja Reklamowa Suplemon powstała w 2014 roku. Od tego czasu sukcesywnie się rozwija. Jej działania mają na celu świadczenie usług promocyjnych, PR, reklamowych i marketingowych oraz edukacyjnych i rozwojowych.

Nazywam się Honorata Dyjasek i jestem właścicielką firmy Suplemon, ale to niejedyna moja supermoc. Jestem również redaktor naczelną portalu dla kobiet VitWoman.pl, pomysłodawczynią i organizatorką Radomskiego Plebiscytu Blogowego (dwie edycje) oraz pomysłodawczynią i współorganizatorką ogólnopolskiej akcji charytatywnej Zwierzaki Pocieszaki (dwie edycje). Dwukrotnie zdobyłam tytuł Kobieta Przedsiębiorcza w plebiscycie regionalnego portalu Echo Dnia. Posiadam również zaszczytne tytuły: Lider Biznesu MŚP 2017, Marka o Wielkim Sercu, The Queen of Women for Women. Jestem pomysłodawczynią i organizatorką projektu Kwiat Kobiecej Przedsiębiorczości. A prywatnie kochającą żoną i mamą oraz autorką bloga o samorozwoju www.webska.me.

Ze szczególną dbałością podchodzę do każdego projektu, a każdą współpracę traktuję indywidualnie.

Zakres działań

pisanie artykułów i publikacja

Tworzę recenzje produktów i usług oraz artykuły tematyczne zawierające product placement. Posiadam kilkanaście stale aktualizowanych stron internetowych (portale, blogi), na których mogą pojawić się treści dotyczące Twojej marki.

współpraca z influencerami

Uważnie obserwuję rozwój blogosfery i sama w nim uczestniczę od 10 lat. Mam na swoim koncie wiele akcji z udziałem influencerów (m.in. dwie edycje akcji charytatywnej Zwierzaki Pocieszaki i dwie edycje Radomskiego Plebiscytu Blogowego). Chętnie pomogę nawiązać współpracę z influencerami.

produktowe sesje zdjęciowe

Wykonuję mini sesje zdjęciowe w kilku aranżacjach, które wykorzystuję do publikacji na moich stronach. Zadbam, by Twój produkt został zaprezentowany w sposób estetyczny i niebanalny, a Ty otrzymasz do własnego użytku efekty tej pracy.

opracowanie i tworzenie e-booków

E-book to doskonała forma dotarcia do nowych odbiorców i pozyskania klientów. Chcesz bym napisała go za ciebie? Myślę, że nie będę miała z tym problemu. Mam na swoim koncie e-booki, które wpłynęły na zwiększenie sprzedaży marek, dla któych zostały stworzone.

usługi copywriterskie

Piszę artykuły tematyczne na zlecenie, poradniki, a także opisy produktów na strony sklepów online. Piszę teksty na portale i blogi, przeprowadzam wywiady, recenzuję książki oraz podejmuję się testowania produktów i usług.

prowadzenie bloga firmowego

Jeśli powierzysz mi swój firmowy blog przekonasz się, że powierzone mi zadanie wykonuję z niezwykłą starannością. Otrzymasz terminarz publikacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem oraz planer tematów, zagadnień i fraz dobranych pod kątem SEO, a przede wszystkim wartościowe treści na blogu.

publikacje w social mediach

By dotrzeć do szerszego grona odbiorców informacja o publikacjach pojawia się w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). Posiadam 8 aktywnych i wciąż rozwijających się kont z ciekawym i estetycznym contentem.

uczestnictwo w eventach

Systematycznie angażuję się w wydarzenia (online i w realu), które wpływają na kreowanie wizerunku. Dzięki wpółpracy ze mną dowiesz się, jaką wartość ma event marketing, gdzie i w jaki sposób możesz promować swoją markę i wspierać rozwój osobisty. Otrzymasz także możliwość udziału w rozwojowych projektach.